Zakladanie a správa zahraničných spoločností

S pomocou Business Solutions Slovakia a členov našej skupiny v zahraničí môže Vaše podnikanie prekročiť hranice a rozšíriť sa na nové atraktívne trhy. Momentálne pôsobíme v 8 krajinách sveta – v Európe a Severnej Amerike a neustále pracujeme na rozšírení krajín pôsobenia. V každej krajine, v ktorej pôsobíme máme tím ľudí, ktorí Vám garantujú nielen poskytnutie prvotriednych služieb ale i pokrytie všetkých potrieb spojených s etablovaním a ďalším pôsobením na zahraničnom trhu.

Okrem samotného založenia spoločností v zahraničí, respektíve predaja ready – made spoločností je samozrejmosťou poskytnutie sídla, preberanie, vybavovanie a preposielanie prijatej pošty, poskytnutie účtovníckych, právnych a poradenských služieb. V niektorých krajinách je možné poskytnúť služby tzv.  „nominee shareholder“ a „nominee director„.

Pokiaľ si netrúfate komunikovať v cudzom jazyku ponúkame možnosť komunikovať s našimi kolegami sprostredkovanie v slovenskom jazyku s tým, že zabezpečíme preklad Vašej požiadavky a následne preklad odpovede tak aby jazyková bariéra nebránila rozvoji Vášho podnikania. Ku každej zahraničnej spoločnosti Vám poskytneme prehľad a prípadne zabezpečíme poradenstvo v oblasti právnych a daňových vzťahov medzi Slovenskou republikou a zvolenou krajinou.

čo ponúkame
kde pôsobíme
Spojené kráľovstvo
Švajčiarsko
Česká republika
Maďarsko
Bulharsko
Cyprus
Delaware - USA
Florida - USA

Informácie o poskytovaných službách a možnosti podnikania v jednotlivých krajinách Vám radi poskytneme na základe Vašej požiadavky. Pokiaľ hľadáte novú krajinu pre expanziu svojho podnikania ale nie ste rozhodnutý pre konkrétnu radi Vám s výberom pomôžeme.

Cena služieb je určená dohodou na základe požiadavok zákazníka.

v prípade záujmu o spoločnosť alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte