predaj a sprostredkovanie predaja spoločností s históriou

V ponuke máme i spoločnosti s históriou, teda spoločnosti, ktoré v minulosti vykonávali podnikateľskú činnosť. Spoločnosti ktoré máme v ponuke preverujeme a záujemcom poskytneme komplexné informácie o histórií spoločnosti, účtovníctve, majetku, pohľadávkach i záväzkoch, plnení zákonných povinností.

Ponúkame spoločnosti, ktoré už činnosť nevykonávajú ako i spoločnosti, ktoré sú stále aktívne a je možné prevziať fungujúce, zabehnuté podnikanie. U tohto typu spoločností neposkytujeme informácie verejne v záujme eliminovať možný negatívny dopad na povesť takýchto spoločností. Ponuku spoločností s históriou Vám zašleme na vyžiadanie spolu s komplexnými informáciami o spoločnostiach.

Pokiaľ máte spoločnosť, ktorá v minulosti podnikala prípadne stále podniká a máte záujem takúto spoločnosť predať, vieme Vám s jej predajom pomôcť a sprostredkovať Vám kupujúceho, spoločnosti spravidla priamo nevykupujeme.

Ak máte záujem o zoznam spoločností s históriou, ktoré máme v ponuke alebo máte takúto spoločnosť a máte záujem o jej predaj, neváhajte nás kontaktovať.
v prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte