Predaj ready - made spoločností

Business Solutions Slovakia Vám ponúka na predaj ready – made spoločnosti s ručením obmedzeným. Všetky nami ponúkané spoločností sú založené výlučne za účelom ich ďalšieho predaja, spoločnosti nikdy nevykonávali žiadnu reálnu ekonomickú činnosť, nemajú žiadne záväzky ani pohľadávky a ich jediným majetkom je základné imanie splatené v hotovosti. Spoločnosti sú zapísané v obchodnom registri, majú pridelené identifikačné číslo (IČO) ako aj daňové identifikačné číslo (DIČ), ktoré im zostáva a tak môžete začať podnikať prakticky okamžite.

V ponuke máme spoločnosti registrované k dani z pridanej hodnoty ako aj spoločnosti bez registrácie. Spoločnosti registrované k dani z pridanej hodnoty môžu hneď fakturovať s touto daňou a rovnako si uplatňovať odpočet dane. U spoločností neregistrovaných k dani z pridanej hodnoty Vám ponúkame možnosť za príplatok spoločnosti registrovať k dani z pridanej hodnoty – podľa §4 alebo §7 zákona o dani z pridanej hodnoty.

Spoločnosti navyše ponúkame za najnižšiu cenu na trhu – plátcov DPH len 1.200,00 EUR, neplátcov DPH len za 300,00 EUR. Ku každej spoločnosti Vám navyše ponúkame nezáväznú možnosť spracovať účtovníctvo na prvé 3 mesiace zdarma.

Celý proces kúpy spoločnosti môžete vybaviť z pohodlia svojho domova, pokiaľ disponujete elektronickým podpisom.
ponuka spoločností

abisor, s. r. o.

platca DPH: áno cena: 1.200,00 EUR

burtis, s. r. o.

platca DPH: áno cena: 1.200,00 EUR

dosanti, s. r. o.

platca DPH: áno cena: 1.200,00 EUR

ratis, s. r. o.

platca DPH: áno cena: 1.200,00 EUR

roska, s. r. o.

platca DPH: áno cena: 1.200,00 EUR

zelta, s. r. o.

platca DPH: áno cena: 1.200,00 EUR

cenník

v prípade záujmu o spoločnosť alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte