Prekladateľské služby

Business Solutions Slovakia Vám ponúka možnosť zabezpečiť preklady Vašich dokumentov z a do akéhokoľvek svetového jazyka. Spolupracujeme s prekladateľmi, ktorí sa špecializujú na rôzne oblasti, vďaka čomu dokážeme garantovať vysokú kvalitu prekladov a zachovanie odbornosti prekladu. Mnohí s našich prekladateľov sú rodení hovoriaci a pre hlavné jazyky a oblasti máme v ponuke prekladateľov, ktorí danú problematiku vyštudovali priamo na zahraničných školách.

Je jedno či je Váš dokument v cudzom jazyku a potrebujete preklad do slovenčiny alebo máte slovenský dokument a požiadavku na jeho preklad do cudzieho jazyka, rovnako nezohráva úlohu oblasť či téma, ktorej sa prekladaný dokument týka. Od právnych textov, cez techniku či šport až po medicínske texty – to všetko vieme pre Vás preložiť. Navyše garantujeme nie len maximálnu možnú rýchlosť vyhotovenia prekladu pri zachovaní jeho kvality, ale i maximálnu diskrétnosť ohľadne obsahu dokumentov. Vzhľadom na počet prekladateľov v našom tíme Vám vieme preložiť i rozsiahle dokumenty.

čo ponúkame
cenník

Cena prekladu sa určuje dohodou na základe rozsahu a oblasti prekladaného textu. Rýchlostné príplatky neúčtujeme, preklad sa snažíme vyhotoviť v čo možno najkratšom čase. Cenovú ponuku Vám pripravíme na základe požiadavky.

v prípade záujmu o spoločnosť alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte